A101 aktüel ürünlerinde bu hafta ilginç bir katalog sizlerle. A101 ile Vodafone işbirliğinin bir sonucu olarak ortaya çıkan bu sayfada Türkiye’nin sevilen şovmeni Beyazıt Öztürk’ü görmek mümkün. Alışılagelmişin dışındaki bu aktüel ürün sayfasında yer alan bilgileri sizlerle paylaşacağız. Vodafone Faturasız hatlar artık A101’lerde. Başlığı ile verilen sayfada 25 TL’ye çok iyi bir tarife yer alıyor. “Siz de sadece kimliğinizle A101’e gelin, yeni Vodafone hattınızı alarak veya numaranızı ücretsiz taşıyarak avantajlardan yararlanın!” bilgi cümlesinin sunulduğu sayfada Yeni Vodafone Hattınız + avantajlı tarifeniz görseli yer alıyor. 500dk + 1000sms + 2GB internet 25 TL’den tarifelendirildiği bilgisi yer alan sayfada yeni hatların veya numara taşıyanların yararlanabileceği bilgisi de yer alıyor. A101 marketin sunduğu ve Vodafone ile işbirliği halinde verilen bu aktüel sayfada Beyazıt Öztürk'ün de bulunması oldukça iyi. Ünlü şovmenin yer aldığı bu sayfa hem dikkat çekiyor hem de sevindiriyor. Vodafone kalitesi ve A101'in uygun fiyatı nasıl buluşur, sorusuna muhteşem bir yanıt olan bu aktüel sayfayı incelemenizi tavsiye ederiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Eylül 2016 tarihinde, A101 29 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...