A101 29 Haziran 2017 kataloglarını incelemeye başlıyoruz. Bu haftanın A101 katalogları yine çok konuşuluyor. Daha ürün tarihlerine yaklaşık 1 hafta varken şimdiden insanlar alışveriş listelerinin en tepesine A101 ürünlerini yazmaya başlamış gibi görünüyor. Bakalım hangi fırsatlar var, inceleyelim. Hi-Level 28” uydu alıcılı Super Slim LED Tv (duvara asma aparatı hediyesi ile) sizlerle olan ilk ürün olarak karşımızda... Bu hafta Attlas ağaç kesme motoru da geliyor. Almak isteyen acele etmeli... Stanley Inverter elektronik kaynak makinesi de satmayı planlayan A101 market basılı sayfalarına yerleştirmiş görünüyor. Ayrıca bu hafta Piranha 3D sanal gerçeklik gözlüğü de sizlerle olacak. A101 market 29 haziran kataloglarında GoSmart makaralı şarj kablosu, Sandisk 16GB OTG USB 3.0 bellek, GoSmart metal uçlu şarj kablosu, Sandisk 16GB MicroSD Class 10 hafıza kartı da sunuyor. Bu hafta kataloglarında GoSmart çantalı kulaklık, Zorluteks lisanslı taraftar nevresim seti, Zorluteks lisanslı taraftar kırlent, Zorluteks lisanslı taraftar pike, Zorluteks lisanslı taraftar bebek pike ürünleri de sizlerle olan diğer ürünler olarak karşımıza çıkıyor. A101 29 Haziran katalogları sosyal medyada çok konuşulduğundan haberimize yansıttık. Bakalım bu süper fırsatlardan başka neler var...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Haziran 2017 tarihinde, A101 29 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...