A101 29 Kasım günü harikalar yaratacak. A101 aktüel ile kampanyaların mahallemize kadar geldiğini göreceğiz. Samsung markalı iki farklı ürün ve muhteşem bir yazıcı bu hafta inanılmaz indirimler ile gelecek. İlk üründe Curved ekran bir TV sizlerle. Samsung 55NU7300 ürünü 55'' ekran olarak ve Curved ekranı ile sizlerle... İnce dizaynı ile gelen TV 2 adet USB girişe sahip... Wifi ve 20W ses çıkışına sahip ürün fiyatı ile kaçmaz... Samsung Grand Prime Plus G532 cep telefonu da bu hafta A101'de... 29 Kasım 849,00 TL fiyatı ile gelen ürün Samsung Türkiye garantili olarak gelecek. Piranha bluetooth hoparlör de sunan market Canon E414 çok fonksiyonlu yazıcı da sizlerle olacak. A101 market aktüel indirimleri ve kampanyalarında daha fazla detay da var, ancak bu detaylar için bir sonraki sayfaya bakmanızda yarar var. Aktüel Ürünler sitesinde yer alan diğer detaylara da bakabilirsiniz. Market kampanyalarına yakından bakalım ve görsele de mutlaka göz atalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2018 tarihinde, A101 29 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 3 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 29 Kasım Güncel İndirimli Aktüel Ürün Fırsatları” için 3 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...