A101 29 Kasım ürünleri geliyor. A101, takipçilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu haftanın ürünleri tam da sizin ihtiyacınız olduğu zaman da geldi. Bu konuda A101 hiçbir zaman takipçilerini yarı yolda bırakmıyor. Çok güzel ürünleri çok cazip fiyata sunan market takipçilerinin gönlünü fethediyor. Aktüel ürünler olarak sizleri bu ürünler hakkında bilgilendiriyoruz. Sosyal medya da adından söz ettirmeyi başaran A101 market, buna uzun bir süre devam edecek gibi gözüküyor. Çok kaliteli ürünleri piyasanın çok altında sunarak sizlerin cebini düşünen market, sizleri memnun etmeye devam ediyor. Bütün hafta boyunca merak edilen ürünleri inceleyelim. İlk ürün çocuk sahibi olanlar için kaçırılmayacak olan bir ürün. Sleepy Sensitive Çocuk Bezi 54,95 TL üstelik çeşitliliği de mevcut. Maxi 90 adet, junior 72 Adet ve extra large 60 adet olarak sizlere sunuluyor. Her boyutu mevcut olan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Bu haftanın diğer bir ürünü ise Mendiva Islak Havlu 3x80 adet 7,95 TL olarak satışa sunuluyor. Muhteşem kokusu ile sizleri memnun edeceğe benziyor. Bu haftanın son ürünü ise Banat Parachute Prezervatif Çeşitleri 1,00 TL den raflarda yerini alıyor. Ürün incelemelerimiz devam ediyor. Bizleri takip etmeye devam edin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2018 tarihinde, A101 29 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...