A101 aktüel 29 Mart 2018 perşembe katalogları son gaz yeni haftasına giriyor. En yeni indirimlerinde en muhteşem fırsatları sunan market şimdiden sosyal medyayı kasıp kavuruyor. En çok konuşulanlar listelerine giren market kataloğu 29 martı inceleyelim. Samsung Galaxy J230 cep telefonu ile başlayan sayfada ki bu ürün Samsung Türkiye garantisi ile geliyor ve 4.5 G destekli... Ayrıca sayfada Regal 3 çekmeceli derin dondurucu da sunan market bu ürün için 4 yıldızlı derin dondurucu belirtecini de eklemiş. Kapı yönünün de değişebildiğini belirten A101 A+ enerji sınıfı ve 3 çekmeceli olan ürünün VESTEL güvencesine 2 yıl sahip olduğunu söylemiş. Harika gerçekten... Ayrıca sayfada çok sevilen bir ürün daha var... Üstelik suya da dayanıklı... Piranha suya dayanıklı bluetooth hoparlör ürünü bu hafta geliyor. Çok şık ve kullnaışlı bir ürün... Diğer fırsatlarda ise Hi-Level Smart USB bellek 32GB ile Hi-Level Micro SD kart 32GB ürünlerine yer verilmiş. Daha fazla ürünü diğer sayfalarda inceledik. A101'e 29 Mart indirimleri için kocaman teşekkürler...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Mart 2018 tarihinde, A101 29 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...