A101 29 Mart aktüel ürünlerinde her eve lazım indirimler gelmeye devam ediyor ve indirimler sosyal medyada şimdiden çok konuşuluyor. İlk olarak görüyoruz ki Vestel buhar kazanlı ütü var. Bu ürün 2400 W gücünde ve 120g/dk şok buhara sahip... Sürekli buhar 40g/dk olarak belirtilirken otomatik kapanma özelliği de var. Özel seramik tabana sahip ürün dikey buhar çıkışı da var. Ayrıca 2 yıl garantili ürünün taksit imkanı dahi var. Perfect kanatlı kurutmalık ürünü de bu hafta geliyor. 18m çamaşır asma kapasitesi olan ürün her eve lazım... Devamında bunun tamamlayıcısı bir ürün var. Silikon mandal 10’lu da sizlerle. Ayrıca Solid ütü masası geliyor. Tam bir ütü seti diyorsunuz sanırım. Ancak A101 indirimleri devam ettirmiş ve Örgü desenli kirli çamaşır sepeti ile başlayan çamaşır sepetlerini de indirime almış. Bu ürünlerde Örgü desenli sepet de yer alıyor. Son olarak ise Örgü desenli sepet sizlerle. A101 29 Mart günü ütüden masasına ve çamaşır sepetine kadar pek çok ürünü getiriyor. Kaçırmamak gerek... Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Mart 2018 tarihinde, A101 29 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...