A101 aktüel ürün kataloğunda 29 ocak 2015 tarihli 2. sayfadayız. Bu sayfada Rapido ofis koltuğu; sırtı yaylanır mekanizmalı, yükseklik ayarlı, plastik kollu ve plastik ayarlı, oturma ve sort kısmı poliüretan süngerli ürün 99,95 TL, üstelik taksit seçenekli... Ayrıca bu sayfada bilgisayar masası 75x720x45 ölçüleri ile katalogta. Kapaklı kitaplık ürünü de 59,95 TL'den ve 170x60x24 ölçüleri ile 5 raflı olarak sizlerle. Son iki ürün ise; 12,5L çöp kovası ve laptop bölmeli sırt çantası... Bir önceki sayfada yer alan laptop için ideal bir çanta niteliğinde gibi görünüyor. A101 29 ocak kataloğunun bu sayfasında pek çok ofis malzemesi sizlerle oldu. Diğer sayfada bu sayfanıntamamlayıcı ürünleri niteliğinde pek çok ürün sizleri bekliyor olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Ocak 2015 tarihinde, A101 29 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101-29-Ocak-2015-Aktüel-Ürünler-Kataloğu-masa-2” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...