A101 3 aralık 2015 aktüel ürün kataloglarının dev fırsatları ve market indirimleri sizlerle olmaya yeni haftasında devam ediyor. Bu haftada A101 fırsatlarının ilk sayfasında çok istenen bir ürün sizlerle oluyor. A101 tablet bilgisayar ürününü bu sayfada sunmuş. Vestel Eco 3 tablet bilgisayar 7 inç IPS ekranı, Android 5.0 Lollipop işletim sistemi, 8GB dahili hafızası, 1 GB DDR Ram'i ve 2 yıl Vestel güvencesi ile 169,00 TL'den sunulmuş. Diğer ürünler ise şu şekilde; Sandisk 16GB OTG, Hi-Level taşınabilir Şarj cihazı 2200maAh, Black & Decker şarjlı tornavida, New Line Vinil dambıl set 20kg, bayan bere, balıkçı bay bere, bay/bayan boyunluk, kulaklıklı polar bereü bay bere, bay fanila / içlik, bayan soket motifli çorap, bay yün çorap, bay klasik bot, oyuncak çeşitleri ve dahası... Son olarak ise Premier PLR 305 tüy temizleme makinesi ve Mesnevi-i Şerif ile Mevlana Haftası kitapları da bu sayfada sunulan diğer ürünlerden oluyor. İncelememizin bir sonraki sayfası ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Kasım 2015 tarihinde, A101 3 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...