Kısaca 3 ekim 2013 aktüel ürünlerinden biraz bahsedelim. Haftanın en göze çarpan ürünleri arasında şüphesiz LG LED TV var. Ayrıca havlu setleri, yolluklar, lisanslı tahtalar, kılıflar, dolap içi raflar da a101 aktüelde... Kurban Bayramı için hazırlanan sayfada birbirinden leziz çikolatalar da sizlerle... 3. Sayfada KUMTEL Börekçi Fırın ürünü de bu hafta A101'de. Katlanabilir masalar, yer sofraları, saklama kapları, bebek bezi, de A101'de. 4. Sayfada ise Seramik tava, karnıyarık tenceresi, derin tencere gibi ürünlerin yanı sıra blender seti de A101 3 ekim fırsatlarından... Tuğra desenli bardakları da ihmal etmemeli... A101 3 ekim fırsat kataloğunda kısacası yok yok... Tüm ürünleri ve daha fazlasını aşağıdaki 4 sayfadan oluşan katalogdan inceleyebilir, yorum yapabilir veya Facebook ile beğenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Eylül 2013 tarihinde, A101 3 Ekim 2013 Fırsat ve Aktüel Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...