A101 aktüel 3 Ekim 2019 tarihinde görücüye çıkan kataloglar Aktüel Ürünler sayfasında sizleri bekliyor. A101 3 Ekim tarihinden itibaren indirime girecek olan ürünlerini kataloglar aracılığıyla sevenlerine duyurmayı başardı. Bu hafta çeşitli ürünleri A101 aktüelde göreceksiniz. Ayrıca gıda ürünlerinde de güzel indirimler var. İlk kampanyalı ürün Keskinoğlu Organik Yumurta 10'lu 9,45 TL olarak satışa çıkarılıyor. Danet Piliç Dilimli Sucuk 750 g 12,95 TL olarak kampanyaya A101 marketlerinde sunuluyor. Bu harika fırsat kaçma diyorsanız sizde 3 Ekim Perşembe günü A101 aktüele uğramayı ihmal etmeyin. https://aktuel-urunler.com sayfasında görmüş olduğunuz 3 Ekim A101 kataloglarından alışveriş listenizi yapmaya hazır mısınız? Banvit Piliç Nuget 8,75 TL ve Milkten Maydonuzlu Sarımsaklı Soğanlı Labne 200 g 4,95 TL olarak A101'de sizleri bekliyor. Diğer bir ürün Marmarabirlik Doğal Salamura Siyah Zeytin 800 g 9,95 TL olarak 3 Ekim 2019 tarihinde A101 aktüel ile sizlere sunuluyor. Aktüel Ürünler olarak detaylı incelemelerimizi yapmak için her hafta ve hafta sonu buradayız...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Eylül 2019 tarihinde, A101 3 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...