A101 aktüel dev indirimleri ile sizlerle buluşmaya geliyor. A101 3 Ocak Perşembe günü gıda ürünlerinde de birçok çeşit sunuyor. Bu hafta her reyonda indirim var. Mutfak alışverişiniz için bu özel indirimleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Hep beraber bütçenize katkı sağlayacak ürünlere bakalım. Öncü Domates & Biber Karışık Salça 1600 g 25,95 TL olarak satışa sunuluyor. Diğer kampanyalı ürün ise Orkide Sızma Zeytinyağı 1 L 19,95 TL ve Torku Beyaz Peynir 1 Kg 19,25 YL olarak sizleri bekliyor. Bir mutfağın olmazsa olmazı aktüel ürünleri kaçırmamalısınız. Her yerde bulabileceğiniz ürünler A101’de de mevcut. Fakat her yerde bu fiyata bulmak imkansız… Torku Ayran 2 L 5,95 TL ve Namet Piliç Füme 150 g 3,45 TL olarak mutfak reyonunda sizleri bekliyor. Danet Piliç Dilimli Sucuk 750 g 10,45 TL olarak satışa sunuluyor. Hem ambalaj boyu büyük hemde uygun fiyat! Bu fırsat kaçmaz. Doğuş Şeker 19,75 YL ve Torku Pratiko Dondurulmuş Karışık Pizza 320 g 10,95 TL olarak pizza tutkunlarını bekliyor. Pınar Labne severler için kahvaltının vazgeçilmezi bu ürünün fiyatı ise 15,95 TL olarak sizlerle buluşmaya hazır. Daha fazla gıda ürün incelememiz için diğer sayfaya geçebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Aralık 2018 tarihinde, A101 3 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...