Aktüel A101 katalogları bu haftayı sizler için indirimlerle süslüyor. Markette 30 AĞUSTOS 2018 Perşembe günü harika fırsatlar olduğu şimdiden duyuruldu. İlk olarak gelen üründe ise TOSHIBA 49LS863DAT 49’’ full hd smart led tv var. Ürün 1999 TL olarak geldi ve Vestel güvencesine sahip… Smart tv olan ürün 3 adet HDMI girişine sahip ve 2 adet de USB girişe sahip… Bluetooth özelliği de bulunan üründe dahili HD uydu alıcısı var. Taksitli olarak da satılan ürün için taksit 2079 TL’den yapılıyor. Fırsat için 30 Ağustos’u beklemek gerekiyor. Bir diğer indirimli üründe Nokia 3 cep telefonu var. Ürün 799 TL olarak geliyor. Kocaman bir ekranı olan ürün 2 yıl garantili… 2 GB Ram ve 16 GB hafızası olan bu akıllı telefon Android işletim sistemine sahip olarak sizlerle. Üstün halite ve 5 yıl garantisi ile gelen ürün TOSHIBA 16 GB USB 2.00 bellek de 19,95 TL’den sizlerle. Piranha suya dayanıklı bluetooth hoparlör ürünü de bu hafta geliyor. 30 Ağustos A101 AKTÜEL kataloglarında 2 yıl garantili olarak sunulan bu ürün de kaçmaz. Piranha fırsatlarında bir diğer indirim ise nabız ölçerli akıllı bileklik… Bu da 49,95 TL’den sizlerle oluyor. Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ağustos 2018 tarihinde, A101 30 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 aktüel, 30 ağustos 2018 perşembe fırsatlarında bu hafta” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...