A101 2 Temmuz 2016 aktüel ürünler kataloğu haftasonu fırsatlarında cumartesi pazar indirimleri kaldığı yerden devam ediyor. ABC Matik 12kg toz deterjan lavanta temizliği 24,95 TL olarak haftasonunda A101’de. A101 hafta sonu fırsatlarında diğer temizlik ürünlerinde ABC 6 lt çamaşır yumuşatıcı Gül tutkusu sizlerle. ABC Ultra yoğun çamaşır suyu 4kg, ABC yüzey temizleyici 4 lt ve ABC Arap sabunu 2 kg ürünleri farklı fiyatları ile ve indirimli olarak hafta sonu A101 aktüel ürünlerinde sizlerle olacak. Mr Muscle markalı olarak iki farklı ürün Bu sayfada sizlerle. Kireç çözücü sıvı kireç çözücü 750 ml ve beşi bir arada klozet blok Bu ürünler olarak karşımızda. Glade Multi sprey 500 ml oda ve kumaş spreyi 6,45 TL adet fiyatı ile A101 de. Glade parfüm kesesi çeşitleri 8 gr ürünü de 3,95 TL adet fiyatı ile A101 aktüel hafta sonu fırsatları olarak karşımızda. 5 farklı makyaj ürünü Golden Rose markası ile A101 2 Temmuz kataloglarında sizlerle olacak olan ürünler şöyle. Golden Rose palet far 5li, Golden Rose likit göz kalemi, Golden Rose dream Eyes göz kalemi çeşitleri, Golden Rose Perfect shine Ruj çeşitleri ve son olarak Golden Rose Paris oje Bu sayfada sizlerle. Agiss markalı olarak sunulacak olan ürünler ise şöyle: ısıtıcılı sir ağda roll on seti 19,95 TL. Sir ağda roll-on 100 ml 2,95 TL adet fiyatı ile a101 2 Temmuz 2016 aktüel ürünler fırsatları arasında sizlerle. Tüy dökücü krem, ağda bezi 25 metre, sir ağda sonrası temizleme ve masaj yağı 150ml ve son olarak siyah nokta temizleyici burun bandı 6lı ürünleri de A101 katalogları arasında yerini alan 2 temmuz kataloğu ürünleri olarak A101 marketlerde sizlerle olacak. Bir sonraki sayfada yeni indirimler ile fırsatları incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Haziran 2016 tarihinde, A101 30 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...