A101 30 haziran 2016 aktüel ürünler perşembe fırsatlarında muhteşem indirimler ve kampanyalar sizlerle olmaya devam ediyor. A101 aktüel ürünleri bu sayfasında sizlere pek çok elektronik ürün fırsatını sunuyor. Geçtiğimiz aylarda ve haftalarda tek tek gelen bazı ürünler bu hafta A101'de sizlerle oluyor. Hometech Wi101 10.1'' 2 in 1 tablet bilgisayar ürünü bu hafta 399,00 TL fiyata sahip olarak sizlerle oluyor. A101 kataloğunda 2 yıl garanti etiketinin yer alması ve Windows 10 ile beraber gelmesi bu ürünü çok daha cazip hale getirmiş durumda. Bu ürün hakkında incelemeyi sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada Hi-Level taşınabilir şarj cihazı da sizlerle oluyor. Air 4430 kablosuz ağ genişletici ürünü de A101'de sunulan YENİ bir aktüel ürün olarak sizlerle. Bu ürün için 49,95 TL fiyat belirlenmiş ve 3 yıl da garantisi olduğu vurgulanmış. Öngörülerimiz doğruysa bu ürüne talep yine çok fazla olacak ve bu yüzden 30 haziran günü sabah erkenden A101'e bu ürün için gitmeniz gerekecek. Ayrıca Hometech Neo Gold 105 ürünü de A101 30 haziran katalogları arasında yerini alan bir diğer ürün olarak sizlerle. Bitmedi... A101 indirimleri ve fırsatları tüm hızı ile devam ediyor. Attlas 500W darbeli matkap ürünü, Kombine ve uç dübel seti, tornavida ve kontrol kalemi seti 3lü gibi ürünler de bu hafta A101 katalogları arasında yerini alması beklenen diğer ürünler olarak sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Haziran 2016 tarihinde, A101 30 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 10 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 30 Haziran Aktüel – Elektronik Alet Ürünleri” için 10 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...