A101 30 haziran aktüel fırsatlarında bu hafta pek çok market indirimi de sizlerle oluyor. Beklenen indirimler ve beklenen aktüel fırsatların bulunduğu bu haftanın indirimlerinde sos çeşitleri ve çeşitli mutfak ürünleri sizlerle. Ayrıca basılı sayfalarda Sinbo ve diğer markaların çeşitli elektronik aletleri de sizlerle buluşuyor. A101 fırsatlarının bu sayfasında Rio Santo sos çeşitleri 4,95 TL adet fiyatı ile sizlerle. Bu soslar arasında barbekü sos, Meksika acı sos, v.s.. gibi pek çok ürün siszlerle. Rio Santo rendelenmiş domates ürünü de 700 gr olarak 2,95 TL'den bu sayfada alıcısını bekleyen bir başka ürün olarak karşımızda olacak. Rio Santo Ajvar / Acılı Ajvar 350gr ürünü 2,95 TL adet fiyatına sahip olarak a101 aktüel katalogları arasında yerini alıyor. Rio Santo meksika salsa sosu 300gr / Ranch sos 280gr ürünleri de adet fiyatı 3,95 TL'den alıcısını bekliyor olacak. Rio Santo makarna sosu çeşitleri de 3 farklı sos seçeneği ile adet fiyatı 2,95 TL'den alıcısnı bekliyor. Ayrıca bu sayfada Sinbo markalı ürünleri ve çeşitli saç ürünlerini de bulabilirsiniz. Yeni kataloglar elimize ulaştığında daha net a101 30 haziran aktüel incelemesi ile sizlerle olacağız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Haziran 2016 tarihinde, A101 30 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...