A101 25 MART hafta sonu kataloğunda bu hafta dondurmalar indirime giriyor. Üstelik en sevilen ve en çok tüketilen markalar indirime giriyor. Havaların da ısınması ile soğuk gıdaların tüketimi artarken dondurmalar hayatımızda ayrı bir yere sahip olmaya devam ediyor. Bu haftanın ürünlerinde ilk olarak Carte d’Or Selection çeşitleri 10,95 TL olarak satılıyor. 25 Mart itibari ile gelecek olan ürünlerde ayrıca bu hafta Mini Nogger çeşitleri 8x60ml 10,95 TL’den sizlerle oluyor. Bu iki lezez ürünün fiyatı oldukça makulken indirimler bunlarla da sınırlı kalmayarak Frigola 8x55ml 8,95 TL’den alıcısını buluyor. Bu leziz üründen sonra son olarak ise adeta dondurma denilince akla gelen ürünlerden olan Algida Maraş Usulü çeşitleri 500ml 6,95 TL fiyatı ile hem şaşırtıyor hem sevindiriyor. Bu haftanın bu soğuk leziz ürünlerini kaçırmadan hafta sonundan itibaren 31 Mart’a kadar A101’e gitmeyi ihmal etmeyiniz. Unutmayın ki bu sayfada bulunan ürünler 25 Mart 2017’de sabahtan indirime girip 31 Mart 2017 akşamına kadar indirimde oluyor. Daha fazlası için A101’in resmi sitesine de bakabilirsiniz. A101 fırsatlarında yeni haftada görüşmek dileği ile indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mart 2017 tarihinde, A101 30 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...