A101 30 Mart 2017 aktüel ürünler kataloğu yeni indirimleri bu hafta muhteşem detayları ile sizlerle olacak. A101 aktüel ürünleri yeni hafta fırsatlarında bulunan indirimler klasikleşen A101 elektronik fırsatları ile başlıyor. Bu hafta tam 2 ürün sizlerle olacak ve bu sayfada muhteşem fiyatlar sunulacak. İlk olarak bu hafta A101 aktüel ürünlerinde Hi-Level 43” uydu alıcılı LED Tv 1199,00 TL (Duvara asma aparatı hediye) ürünü fiyatı ile sizlerle olacak. Ürün 43’’ ekrana yani yaklaşık 109cm ebata sahip ve FULL HD 1080p ekranı ile gelecek. Net Motion Rate 200 Hz olan üründe 2 yıl VESTEL güvencesi sunulmuş. 1 adet Scart, 2 adet HDMI, 1 adet USB girişi, MPEG4 oynatabilme, dahili HD uydu alıcısı ve PC girişi VGA özelliği olan ürün duvara asma aparatı hediyesi ile geliyor. Bir diğer üründe ise Samsung Galaxy J120 akıllı telefon 649,00 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. Bu ürün ise 4.5 G uyumlu olarak sunuluyor. 2 Yıl Samsung Türkiye garantili ürün 5MP arka ve 2 MP ön kameraya sahip. 1 GB Ram ve 8 GB dahili hafızası ile gelen ürün giriş ve orta segment kullanıcıya yetecek düzeyde gibi görünüyor. Bir diğer ürün ve bir başka fırsat için yeni sayfa incelemeleri ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mart 2017 tarihinde, A101 30 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...