A101 30 Mayıs 2019 tarihinde muhteşem kampanyalar devam ediyor. A101 aktüelde harika kampanyalar kataloglarda boy gösteriyor. bu hafta yaz mevsimi için alabileceğiniz ürünlerin hepsi A101 kataloglarını süslüyor. 30 Mayıs tarihinde sizleri A101 de bekleyen ürünlerini hemen incelemeye başlıyoruz. Bu hafta Seg SDF 2451 M derin dondurucu 1.199,00 TL olarak kampanyada olacak. Bu harika ürün çok kullanışlı ve çok uygun bir fiyata A101 marketlerinde boy gösteriyor. Çok özel bir kampanyaya imza atan A101 aktüel, sizleri yazın sıcaklığından kurtarıyor. Bu ürün sayesinde bütün ürünlerinizi farklı raflarda saklayarak hem hijyen hem de yer tasarrufu yapacaksınız. Ürünleriniz bu derin dondurucu sayesinde hep taze kalacak. A101 aktüel her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni ürün ve kampanyaları sizlere sunuyor. Bizlerde her hafta bu ürünleri detaylı olarak inceliyoruz. Ürünlerden erkenden haberdar olup fırsatları kaçırmamak istiyorsanız sayfamızı takip edebilirsiniz. Ürünler hakkında da yorumlarınızı sayfamıza gönderebilirsiniz. Mutlu günler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2019 tarihinde, A101 30 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...