A101 30 Nisan 2015 aktüel ürünler kataloğu son sayfası ile bu haftanın indirimlerini bitirelim. A101 Garnier ürünlerini bu sayfada sunuyor.

A101 23 - 30 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Burada

A101 "Garnier ile güzelliğiniz, A101 ile kazancınız garanti" sloganı ile sunduğu bu sayfada pek çok ürünü sizlere sunuyor. Tek care Garnier sloganı ile satış yapan bu markaya ait hangi ürünler var şimdi ona bakalım. BB krem 50ml Garnier (cilt kusursuzlaştıcı), BB göz Roll On 7ml Garnier, Kırışıklık karşıtı gündüz bakım kremi 50ml & Göz çevresi kremi 15ml Garnier, Çift fazlı göz makyaj temizleyicisi 125ml, arındırıcı yüz temizleme jeli 100ml ve makyaj temizleme suyu 400ml sizlerle. Bu sayfada yer alan ürünler ile kişisel bakımlarınızı daha uygun fiyata indirebilirsiniz. Hanımlar tarafından yoğun ilgi görmesi beklenen bu ürünler gerçekten kaçmaz. Bir not olarak; Sinem Kobal Garnier markasının reklam yüzü olarak bu sayfada görülmektedir. Bir sonraki sayfada görüşmek üzere, kendinize iyi bakın. Bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Nisan 2015 tarihinde, A101 30 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...