A101 aktüel 30 nisan kataloğunun 4. sayfası ile kaldığımız yerden bu haftayı aktarmaya devam ediyoruz.

A101 23 - 30 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Burada

Bu sayfada oyuncaklar ilk baışta karşımıza çıksa da pek çok farklı ürün var. İlk arabam pedalsız oyuncak 24,95 TL, oyuncak sevimli dinozorlar, müzikli ve ışıklı bebek oyuncağı, oyuncak sesli ve ışıklı çek bırak spor jeep ve 1000+1000 puzzle ürünü sizlerle. Bu oyuncaklar ve puzzle kaçmaz. Krem ayakkabı boyası ve evalı 3'lü sünger sizlerle. Bay ve bayan terlik ürünleri farklı renk ve numara seçenekleri ile de burada. Ayrıca kız ve erkek çocuk terlikleri de sizlerle. Bitmedi. A101'de bu hafta ayrıca çamaşır yumuşatıcısı çeşitleri YUMOŞ, pompalı diş macunu, Elidor saç bakım seti, yer bezi, temizlik bezi ürünleri de sizlerle. Yine bitmedi. Sürülebilir lor, Sarelle bitter fındık ezmesi, lahana sarması, kakaoulu kremalı bisküvi çeşitleri Oreo, Reivera zeytinyağı 5lt Ekiz ve margarin ürünü de bu haftanın 4. sayfasında sizlerle. A101 harca harca bitmez!

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Nisan 2015 tarihinde, A101 30 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...