A101 1 Ağustos 2015 aktüel ürünler hafta sonu fırsatları tüm hızı ile devam ediyor. Bu haftanın 01-02 Ağustos hafta sonu fırsatlarının “Hafta Sonu Kaçığız!!!” sloganlı sayfasına geldik. Bu sayfada her zaman olduğu gibi A101 inanılmaz indirimler ile ve kampanyalarla sizlerin yükünü hafifletiyor. Ürünlere değinmeden evvel%43’e varan indirimlerin olduğunu müjdeleyelim. İşte o indirim ve fırsat dolu kampanyalı ürünler… Çokça 680gr konserve köz biber %43 indirimli olarak geliyor. Sütaş 1kg süzme beyaz peynir %33 indirimi ile sizlerle. Cappy 1 L portakal aromalı içecek 1,75 TL fiyatı ve .529 indirimi ile geliyor. Nimet 1000gr dondurulmuş patates %27 indirimli olarak 2,75 TL’den sizlerle oluyor. Bitmedi… Çıt kapak Balparmak 250gr çiçek balı %25 indirimli olarak 6,95 TL’den sizlerle ve son olarak Yumoş ekstra 720 ml konsantre çamaşır yumuşatıcısı çeşitleri %25 indirim ile 4,45 TL inanılmaz fiyatı ile a101 marketlerde sizleri bekliyor. Bu ürünler bu fiyata, yok artık… Kaçırmamak elde değil… A101 aktüel 1 ağustos fırsatlarının bu 2. Sayfasında yer alan ürünlere görselden de erişebilirsiniz. Haftaya görüşene dek, hoşçakalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Temmuz 2015 tarihinde, A101 30 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...