A101 30 temmuz aktüel ürünleri bu haftaya bomba gibi bir giriş yapıyor. Dev fırsatların yegane adresinden elektronik ürünlerle dolu bir sayfa sizleri bekliyor. A101 Microsoft Lumia 532 ürününü 399,00 TL fiyatı ile sizlerle buluşturuyor. Bu ürün 4 inç ekran, 1GB ram, 5mp kamera, Microsoft Windows Phone 8.1 işletim sistemi, 1,2 GHz4 çekirdekli Snapdragon 200 işlemcili olarak sizlerle buluşuyor. Ürünün stoklarla sınırlı oluşunu göz ardı etmeyiniz... Ayrıca Hometech Neo Gol 105 uydu alıcısı, Sandisk 16GB OTG USB3.0 ürünü ve Canon IXUS 160 fotoğraf makinesi ürünü 20 mp çözünürlük ile yüksek kalite çekim özelliği, Türkçe menüsü, 8x optik zoom, HD video kayıt imkanı, yüz tanımlama sistemi ve 2 yıl Canon güvencesi ile sizlerle 199,00TL fiyatı ile buluşuyor. Ürünlerin görselleri ve net çekimleri yakın zamanda eklenecektir. Bu nedenle takip etmeye devam edebilirsiniz. A101 cep telefonu ürünü, fotoğraf makinesi, uydu alıcısı ve OTG bellek ürünü ile bu haftanın indirim ve kampanya adına pek çok bekleneni verdi. İşte o sayfa ve devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Temmuz 2015 tarihinde, A101 30 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...