A101 2 Nisan aktüel ürünler hafta sonu fırsatları 3 nisana kadar sürecek olan muhteşem ötesi indirimleri ile kaldığı yerden devam ediyor. Bu sayfada yine birbirinden iyi fiyatlara sahip ürünler sunan A101, hafta sonunda da sizleri ağırlamak istiyor gibi görünüyor. Peki bu haftasonunda hangi ürünler alınabilir şimdi incelememizi detaylandıralım. 4,5 Kg Omo Konsantre Toz Deterjan alana 720ml Yumuş Yumuşatıcı 1 TL olarak sunulmuş ki bu fırsat gerçekten kaçmaz. Peki başka neler sunulmuş? İşte diğer 2 nisan ürünleri; Colgate ağız bakım seti, makyaj çantası çeşitleri, Torku banada fındık kreması, Torku banada bitter fındık kreması, Ülker Bonibon sert şeker çeşitleri, Lezzine olgunlaştırılmış ezine inek tam yağlı beyaz peynir, Ayca çörekotlu ve sade yarım yağlı bidon peyniri, Yurt konserve kuru fasulye, Dardanel dondurulmuş fish burger, Knorr çabuk çorba 6'lı, Wawa konserve ton balığı / light ton balığı ve Yudum bitkisel sıvı yağ bu sayfada.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mart 2016 tarihinde, A101 31 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...