A101 31 Mayıs 2018 perşembe itibarıyla geçerli olacak olan katalogları yayınladı. Basılı katalog sayfalarında neler var ve bu hafta A101'e neler gelecek yakından bakalım. İlk olarak Toshiba 49L2863DAT 49” Full HD Smart LED Tv var. Ayrıca General Mobile GM5 Plus cep telefonu da sizlerle olacak. Piranha 1125 Full HD aksiyon kamera ve TP-Link Mercusys kablosuz ağ genişletici de sunan A101 market bu haftayı muhteşem fırsatlar ile doldurmuş. 31 Mayıs itibarıyla geçerli olması beklenen kampanyalarda bulunan Toshiba 49L2863DAT 49” Full HD Smart LED Tv ürünü için Total Picture quality, WLAN built-in, Smart TV, 3 adet HDMI girişi, 2 adet USB girişi 1 adet Scart girişi, dahili HD uydu alıcısı, Netflix ve bluetooth gibi özellikler de var.Ücretsiz VESTEL montajı ile gelen ürün 3 yıl da Vestel güvencesine sahip… Devamında bulunan General Mobile GM5 Plus cep telefonu da bataryası ile dikkatleri üzerine topluyor. Ayrıca 2 yıl GM garantisine sahip olan ürün için özellikler katalogda belirtilmiş. Piranha 1125 Full HD aksiyon kamera ve TP-Link Mercusys kablosuz ağ genişletici için de tüm özellikler A101’in 31 Mayıs görselinde sunulmuş. Fırsatlar için A101’e teşekkürler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Mayıs 2018 tarihinde, A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...