A101 31 Ocak tarihinde muhteşem indirimlerini sizlere sunuyor. A101 aktüel çok sevilen ve tercih edilen ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyor. Bu hafta sizleri Molfix Çocuk Bezi Çeşitleri bekliyor. Bu bezlerde sizin ihtiyacınız olan bütün boyutlar mevcut. A101 marketlere gittiğinizde karşılaşacağınız Molfix Ürünlerinde boyutlar Junior, Maxi ve Extra Large olarak karşınıza çıkacak. Adet fiyatları ise 80, 100 ve 62 şeklinde raflarda olacak. Bu harika ürünleri kaçırmamak için tek yapmanız gereken A101 markete uğramanız. Diğer indirimde olan ürünler ise Çerezya Çiğ Kokteyl 14,95 TL ve Shu Sugar Çubuk Şeker 4,95 TL olarak sizlerle olacak. Temizlik ürünlerinde de kampanyalar mevcut. ABC Konsantre Yumuşatıcı gibi muhteşem bir ürün uygun fiyata sizlerle olacak. A101 31 Ocak indirimleri ve fırsatlarında bu hafta temizlik fırsatalrı yer almaya devam edecek. İndirimlerinde neler var ve hangi fırsatlarda ne gibi kampanyalar var tüm detaylar burada. Türkiye’nin En İyi Aktüel Ürünler sitesinde 31 Ocak fırsatları sizlerle olmaya devam edecek. BU hafta tüm detayları ile A101 aktüel sizlerle…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ocak 2019 tarihinde, A101 31 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...