Müşterilerin merakla beklediği A101 31 Ocak 2019 aktüel ürünler kataloğu sonunda yayınlandı. A101 aktüel ile fırsatlar bu haftayı süsleyeme ve indirimleri ile cezbetmeye devam ediyor. Pek çok kişinin takip ettiği ve Türkiye'de hemen hemen her yerde takipçisine denk geleceğiniz A101 Market indirimleri bu haftayı kasıp kavuracak fırsatlar ile geliyor. Teknoloji marketlerinde pahalıya giden TV'ler A101 ile indirime giriyor. Samsung 55NU7300 55 İnç Uhd Curved Tv ürününde 4,499 TL fiyat sunan A101 gerçekten harikalar ortaya koyuyor. Takipçisinin ısrarla istediği bizim de çok ihtiyacımız olan bir diğer ürün olan Wd 1 Tb Harici Hard Disk ise 279 TL'den geliyor. Biz ofisimize 2-3 adet bu üründen almayı planlıyoruz, hem uygun fiyatlı hem kaliteli hem de çok işimize yarayan bir ürün... Sizin de ihtiyacınız varsa kaçırmayın... Devamında ayrıca küçük ama çok önemli ürünler var. Samsung 32 Gb Micro Sd Kart 27,95 TL fiyatı ile gelen ürünlerden biri... Bu haftanın yıldızı olabilecek bir diğer ürün ise Samsung Galaxy Grand Prime Plus G532 cep telefonu... Bu da kaçmaz... Ancak bu haftada bu sayfada yer alan en önemli indirimli ürün ne diyecek olursanız tabi ki Samsung 55NU7300 deriz...Gerek Samsung kalitesi gerek A101 fiyatı ile adeta mükemmel... A101 ile Farkı farkedin...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ocak 2019 tarihinde, A101 31 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...