A101 6 Haziran 2015 cumartesi aktüel ürünlerinde bu hafta sonu 2 günlüğüne süper indirimler sizlerle. Haftasonu Kaçığız!!! başlıklı sayfada Bingo konsantre toz deterjan 7kg ürünü %32 indirimli olarak sizlerle. Bal Küpü 1kg toz şeker ürünü sadece 3 TL. Vera ayçiçek yağı 5l ise 18,95 TL. bitmedi, a101 aktüel indirimleri devam ediyor. Tadelle, Cappy portakal aromalı içecek ürünlerinde yüzde 25 indirim sizlerle. Nimet galeta çeşitlerinde de indirim var. Marmarabirlik lks siyah zeytin 1500g, Marmarabirlik elt yağlı salamura siyah zeytin, Marmarabirlik elt siyah zeytin, Marmarabirlik spr yağlı salamura siyah zeytin, Marmarabirlik kokteyl yeşil zeytin ve soslu zeytin, yine Marmarabirlik salamura siyah zeytin 500gr ve 200gr seçenekleri ile sizlerle. A101 haftasonu aktüel ürünlerinin de bu haftalık sonuna geldik. Katalogların üzerinde yazan tarihlere dikkat etmeden alışverşe gitmeyiniz. A101'e gitmeden de alışverişinizi bitirmemenizi tavsiye ederiz. Haftaya görüşene dek, hoşçakalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mayıs 2015 tarihinde, A101 4 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...