A101 aktüel ürünleri 29 Haziran hafta sonu kampanyaları sizlerle olmaya başlıyor. Bu hafta çok özel indirimler ve harika kampanyalar sizlerle buluşuyor. A101 aktüel raflarında tekli kampanya var. Unisoft Sensitive ıslak havlu 4x56 adet 34,90 TL yerine 12,90 TL… 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan bu indirim için acele edin. Çünkü ürün stoklarla sınırlı ve çok tercih edilen bir ürün… Siz de 29 Haziran ile 5 Temmuz tarihleri arasında A101’e gittiğinizde 10 TL ve üzeri alışveriş yapın, kasiyere Unisoft Sensitive ıslak havlu 4x56 adet almak istediğinizi belirtin ve stok dahilinde ise bu ürünü 12,90 TL’den alın. Bebeğiniz için iyi bir seçim olan bu ürün Eczacıbaşı logolu… 4’lü fırsat paketi olarak dikkat çeken fırsat ürünü 29 Haziran günü muhteşem fiyatı ile gelecek. A101 aktüel hafta sonu kataloglarını detaylandırmaya ve inceleme devam… Kampanyalar bitmez A101 aktüel indirimleri dinmez…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Haziran 2019 tarihinde, A101 4 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...