A101 aktüel ürünlerinde indirimli fiyat ve cazip avantajlar sürüyor. 4 Temmuz A101 aktüel ürünlerinin en önemli indirimlerini sizlere detaylıca aktaran Aktüel Ürünler yine üzerine düşen misyonu yerine getiriyor. Bu haftanın en çok konuşulan ürünü olan Seg derin dondurucu SDF 2451M ürününü sunuyor. Ürün hakkında tüm detaylar ise Aktüel Ürünler’de yer alıyor. 220 lt brüt hacime sahip ürün 6 çekmecesi ile ergonomik yapıya sahip olarak sizlerle buluşuyor. Vestel servis güvencesinde olan ürün 2 yıl garantili olarak geliyor. 1199,00 TL peşin fiyatı olan bu A101 4 Temmuz fırsat ürünü 2 adet dondurucu bölme+ 4 adet dondurucu çekmeceden oluşuyor. 4 yıldızlı derin dondurucu segmentine sahip olan fırsat ürünü değişebilir kapı yönü ile de her eve uyum sağlıyor. Ayırca ücretsiz teslimat ve kurulum avantajı da sunan A101 market A+ enerji sınıflı bu derin dondurucu için vade farkına katlananlara taksit imkanı da sunuyor. Daha ne olsun ki, 4temmuz A101 katalogları yine harika…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Haziran 2019 tarihinde, A101 4 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...