A101 5 – 7 Temmuz Aktüel Ürünleri (S3 Mini)

A101 AKTÜEL|5 Temmuz 2013|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

A101 haftalık olarak çıkardığı aktüel ürünlerinde bu kez ara katalog yayınladı.  2 gün sürecek bu kampanyada birbirinden ucuz ürünler var. Akıllı telefon piyasasında büyük ses getirmiş Samsung’un S3 mini modeli bu katalogta sadece 699,00 TL”ye sizlere gelir. Piyasa fiyatı min. 750 TL Max. 900 TL olan bu telefonun yanısıra yiyecek maddelerinde büyük indirim var. Ayçiçek yağından, yumurta, yoğurt hatta enerji içeceğine kadar birbirinden farklı ürünlerde indirim çok büyük. Buyrun inceleyelim.

SAMSUNG GALAXY S3 MINI için ayrıca bir tanıtım konusu gelecektir. (Birazdan)

A101 5 Temmuz – 7 Temmuz Aktüel Ürünleri (S3 Mini Özel Kataloğu)

Ayrıca A101 4 Temmuz Kataloglarına aşağıdan Ulaşabilirsiniz.

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Güncel Kataloglar

Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 5 Temmuz 2013 tarihinde, A101 AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...