5 Aralık 2019 A101 indirimlerinden faydalanın... A101 aktüel bu hafta harika kampanyalar ile vatandaşlara sesleniyor. Muhteşem katalogları işte tam burada inceleyebilirsiniz. Kaliteli içerikler ve kolay erişimi ile Türkiye'nin bir numaralı Aktüel ürünler sayfasındasınız. Şimdi basılı görsellerin arasında yer alan üçüncü sayfa kampanyalarını incelemeye başlayalım. Deterjan tutkunları bu indirimi kaçırmamalı... Kaliteli ürünlerin uygun fiyata satıldığı A101 aktüelde bu hafta markalı deterjan ürünleri çok uygun fiyata satılıyor. Omo Toz Deterjan 47,50 TL fiyatı ile sizlerle... Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülü 79,95 TL ve ABC Sıvı Deterjan Çeşitleri 23,95 TL olarak indirime giriyor. Bu ürünler sayesinde eviniz tertemiz kokacak. ABC Botanics Vegan Konsantre Yumuşatıcı Çeşitleri 1440 ml 12,95 TL olarak kampanyaya dâhil ediliyor. Prill Bulaşık Deterjanı da 12,95 TL olarak A101 aktüel de görücüye çıkarılan ürünler arasında yerini alıyor. A101 aktüel 5 Aralık 2019 indirimleri ile mutlu olmaya ne dersiniz? Şimdi katalog görselleri aşağıda yerini aldı.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Kasım 2019 tarihinde, A101 5 Aralık 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...