A101 aktüel ürünleri hafta sonu yayınlanıyor. A101 30 Eylül 2017 tarihinde başlayacak ve 6 Ekim 2017 tarihine dek sürecek muhteşem indirimleri inceleyelim. Bu hafta A101 yine adından fazlasıyla söz ettiriyor. A101 aktüel ürün kataloglarında haftanın yıldızları gelmeye devam ediyor. Bu hafta her piliçin Erpiliç olmadığını bilerek muhteşem bir indirim var. Erpiliç Göynük piliç köfte 250gr ürününde %24 indirim var. Detaylar görselden görmelisiniz. Ayrıca sayfada Ovadan yasemin kokulu pirinç 1000gr ürünü de var ve %20 indirime sahip… Marmarabirlik kuru sele zeytin siyah ürününde %12 indirim, Torku günlük süt 1 lt ürününde %14 indirim var. Hanımdan cheesecake çeşitleri ise %15 indirimli olarak sizlerle. Lipton buzlu çay çeşitleri 1lt ürününde %20 indirim de bu hafta A101 30 Eylül kataloglarında bulunuyor. Çerezya tuzlu fıstık ise %24 indirimli olarak gelirken Nimet yağlı gevrek 500gr %13 indirimli olarak sunulmuş. Eti hoşbeş kremalı gofret çeşitleri ise %20 indirimli olarak A101 markette… Son olarak ise Colgate maksimum anti-çürük diş macunu 100ml de %25 indirimli olarak gelmiş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Eylül 2017 tarihinde, A101 5 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...