A101 5 Ekim 2017 bu hafta oldukça işe yarar ürünleri indirimli fiyatları ile sunacak. Her evde bulunması gereken önemli fırsatların bu hafta sunulması oldukça sevindirici. Evinizi kışa hazırlamanız için gerekli bazı ürünlerin bu hafta sunulmasının yanı sıra ayrıca tezgah testere gibi ürünleri de sunan A101 çok sevindirici fiyatlarla bunu yapıyor. Şimdi daha detaylı inceleyelim. Black+Decker KR504CRE darbeli matkap ürünü ilk olarak geliyor. Ürün 500W güce sahip ve 13mm anahtarsız mandren özelliği ile geliyor. Sağ ve sol dönüşlü ürün 0-2800 dev/dk, 13mm beton – 20mm ahşap ve 13mm metal delme kapasitesine sahip. 2 yıl da garantili… Diğer üründe Black+Decker G650 avuç taşlama sizlerle. Bu ürün ise 650W gücünde. 110-115mm disk boyutuna sahip ürün 190mm muhafaza ölçüsü ile dikkat çekiyor ve 2 yıl da garantili… Diğer üründe Attlas silikon da sizlerle. Attlas ürünü de bu hafta 5 ekimde geliyor. Attlas tezgah testere ürünü de taksit seçeneği ile dikkat çekerken bu hafta ayrıca Dilimli stor perde 150x200cm ve Dilimli stor perde 120x200cm ürünleri ile dikkatleri 5 ekimde üzerine toplamayı başarıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Eylül 2017 tarihinde, A101 5 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...