A101 aktüel 5 Eylül 2019 indirimli ürünlerini açıkladı. A101 5 Eylül fırsat kataloğunu görmek için lütfen aşağı kaydırınız. Bu hafta çok özel ürünler sizlerle olacak. 5 Eylül Perşembe kampanyalarını kaçırmamak için erkenden haberdar olmak sizin için büyük avantaj. Aktüel Ürünler olarak bu avantajı sizlere sunuyoruz. Her hafta olduğu gibi 5 Eylül kataloglarını da https://aktuel-urunler.com sayfasında inceleyebilirsiniz. A101 takipçilerinin biraz da olsa merakını gidermek için aktüel ürünlerin detaylı incelemelerini burada yapacağız. İlk olarak bu hafta sizleri beyaz eşyada indirim bekliyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum fırsatını da sizlere sunan A101'de SEG marka SCM 9100 Çamaşır Makinesi 1.399,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünün kapasitesi 9 KG ve zaman erteleme özellikleri de bulunuyor. Daha pek çok özelliğini incelemek için 5 Eylül A101 kataloğu sizlerle... Benzer şekilde SEG SBM 4001 Bulaşık Makinesi 1.099,00 TL olarak satışa sunuluyor. 12 kişilik yıkama kapasitesi ve 4 programlı olan bu ürünü kaçırmamak için 5 Eylül tarihinde A101 marketlerine uğramayı unutmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ağustos 2019 tarihinde, A101 5 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...