A101 5 mayıs aktüel ürün katalogları muhteşem indirim ve kampanyalarında yer alan süper fırsatlar sizlerle. A101 bu sayfada Anneler Günü'ne özel pek çok indirim sunuyor. Singer Promise 1408 dikiş makinesi bu sayfada yerini alan aktüel ürünlerden biri olurken, overlok makinesi Singer 14 SH654 de bir diğeri olarak karşımızda. Metal dikiş kutusunu da unutmamakta fayda var. Singer Promise 1408 dikiş makinesi ürünü için süper özellikler paylaşılmış.8 değişik dikiş ve dekoratif desen, 55mm genişliğinde zigzag yapabilme, 4 adımda ilik açabilme, sürfile yapabilme, çift iğne kullanımı ile yan yana paralel dikiş yapabilme, düğme ve fermuar dikme, elektronik pedal ve geri dikiş gibi özellikleri ile gerçekten her bayanın hayali bu ürün A101 5 mayıs kataloglarında yerini akmış. Metal dikiş kutusu ürününde neler var. Şimdi buna bakalım. 10lu pratik iplik seti, ev makası, disk başlı toplu iğne, büyük yuvarlak dikiş iğne seti, şerit mezura, çeşit çengelli iğne, yüksük, dikiş sökücü küçük boy, 1er adet siyah ve beyaz iplik ve iplik geçirici bu kutuda yer alan a101 aktüel ürünler olarak karşımızda. Son ürün ise Singer 14 SH 654 overlok makinesi… Bu ürün 429,00 TL fiyatı ile geliyor. Özellikleri ise şöyle: 4 iplik overlok, elektronik medal, 3veya 4 ip ile çalışabilme, diferansiyel besleme sistemi, esnek kumaşta overlok yapabilme, ince kumaş kenar overloğu: eşarp, organze kumaş, 3mm -6,7mm arası dikiş genişliği ayarı, iptal edilebilen kumaş kesme bıçağı, renklendirilmiş iplik takım kılavuzu ve şeması ve son olarak 2 yıl garantisi bu ürünün özellikleri olarak karşımıza oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Nisan 2016 tarihinde, A101 5 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...