A101 5 Mayıs 2016 aktüel ürün kataloglarının yeni sayfasında yine Anneler Günü özel ürünler sizlerle. Bu haftanın genel konseptini oluşturan bu ürünler arasında pek çok şık ürün var. Evinde çiçeklerle uğraşmayı sevenlere A101 tam bir ilaç olmaya devam ediyor. Canlı çiçek çeşitleri A101’de olmaya devam ediyor. Saksılı zambak ürünü 3,50 tl adet fiyatı ile sizlerle. Canlı çiçek orkide 32cm ürünü de 22,50 TL olarak geliyor. Canlı çiçek çeşitleri menekşe/kaktüs/kolonchoe de adet fiyatı 4,50 TL’den sizlerle. Anneler Günü özel ürünlerinde ise Arzum AR 684 ütü sizlerle. Bu ürün için 2400W güç, ayarlanabilir buhar gücü, damlamayı önleyen sistem, kendini temizleme özelliği, dikey buhar özelliği, 35 g/dk sürekli buhar, 260ml kapasiteli ışıklı su tankı ve 3 yıl garantisi bu ürünün özellikleri olarak karşımızda oluyor. Arzum İmaj AR 5011 saç kurutma makinesi de 49,95 TL fiyatı ile sizlerle. 2200W güç, 2 hız 3 ısı ayarı, soğuk hava üfleme özelliği, doğal dalgaları canlandıran difüzör, dar kavrama başlığı, yıkanabilir ve değiştirilebilir filtre, pratik asma aparatı ve 3 yıl garantisi ile sizlerle. Felix Smarta FL 598 dijital cam banyo baskül de 29,95 TL fiyatı ile sizlerle. Bu üründe vücut yağ ve su oranı hesaplama özelliği de mevcut olarak geliyor. Kurutmalık 18m Riva, Ütü masası kılıfı ve ütü masası da bu sayfada. Braun Silk Epil 1370 epilasyon aleti de 55,00 TL fiyatı ile A101 5 mayıs kataloglarında yer almış durumda. Masal anlatan yastık kuzu da bu sayfanın önemli ürünlerinden biri olarak yine karşımızda oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Mayıs 2016 tarihinde, A101 5 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 5 Mayıs Canlı Çiçek ve Küçük Ev Aletleri Aktüel Ürünleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...