A101 5 Mayıs 2016 aktüel ürünler kataloğunun muhteşem fırsatlarında inanılmaz indirimler sunuluyor. A101 aktüel ürünlerinde bu hafta pek çok indirimler sizlerle. A101 Hi-Level 49HL500 49'' uydu alıcılı led tv Full HD olarak sizlerle. Üstelik bu TV FULL HD olarak sunulmuş. Bu ürün2 HDMI girişi ve 1 adet USB girişi bulunduruyor. Dahili uydu alıcısı sayesinde de ekstra bir ürün almanıza gerek bırakmıyor. Üstelik Vestel güvencesi ve duvara asma aparatı olması da cabası. Net motion rate 200Hz olması da dondurmalı ekmek kadayıfı kıvamında bir özellik. Bir başka ürün ile devam edelim. 4.5G uyumlu Samsung J120 akıllı telefon da sizlerle. Mouse ürünleri çeşitli renkleri ile bu sayfada yerini alan diğer aktüel ürünle rolarak karşımızda. USB bellek, hafıza kartı gibi çeşitli depolama aygıtları da a101 5 nisan ile indirimde. Anneler günü özel ürünleri olarak ise bayan ayakkabı, ve çeşitli ürünler sizlerle. A101 aktüel basılı 5 mayıs kataloglarında yer alan diğer ürünlerde bayan kısa kollu pijama takımı, saat ve masa örtüsü gibi ürünler de var. Ancak internet kataloglarında bu ürünler başka sayfalarda inceleniyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Nisan 2016 tarihinde, A101 5 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...