A101 7 Mayıs haftasonu aktüel ürünlerinde çikolatalar göz kamaştırıyor ve iştah kabartıyor. Leziz görüntüsü ile bile pek çoğumuzun aklını alan bu ürünler 7 Mayıs 2016 ‘da A101 marketlerde indirime giriyor. Bu ürünleri tek tek inceleyecek olursak; Nestle After Eight nane aromalı ince çikolata 200gr ürünü 9,95 TL fiyatı ile sizlerle. Sevilen lezzet Toffifee karamelli bütün fındıklı sütlü çikolata 125 gr da 6,95 TL olarak sizlerle. Bitmedi. Çikolata çeşitleri 100gr Ritter Sport ürünü adet fiyatı 4,45 TL’den ve sütlü bütün fındıklı – sütlü çilekli yoğurtlu – sütlü üzümlü fındıklı çeşitleri ile sizlerle. Nestle Original beyaz çikolata 4,95 TL fiyatı ile beklediğimiz ürünler arasında yer alıyor. Son olarak Nestle Smarties draje çikolata 38gr ürünü de 2,45 TL fiyatı ile A101 7 mayıs kataloğunda yerini alıyor. 2016 Mayıs ayının muhteşem ürünlerinde olan bu aktüel ürünleri de detaylıca inceledik. Yeni bir haftanın yeni aktüel ürünleri ile tekrar birlikte olmak üzere bol indirimli ve bol aktüel ürünlü günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Mayıs 2016 tarihinde, A101 5 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...