A101 5 Ocak aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem ürünler sizlerle olmaya devam ediyor. Bu haftanın A101 katalog ürünlerinde yer alan fırsatlarda pek çok önemli ürün sizlerle. Bu haftanın kataloglarında bilinen ve bilinmeyen pek çok detay sizlerle olacak. İlk olarak muhteşem ürün “Kiwi KVC-4103 2'si 1 Arada Cyclone Elektrik Süpürgesi” sizlerle olacak. Bu ürün için A101’in belirlediği fiyat 95 TL. Üründe yok yok. Elde taşınabilir ve plastik boru ile ayakta kullanıma sahip üründe Cyclone teknolojisi kullanılmış. Torbasız tek tuzla boşaltılabilen toz haznesine sahip ürün yıkanabilir mikro filtre ve ergonomik taşıma koluna sahip. Az yer kaplayan ürün cebinizden de az eksilmelere yol açar. Bir diğer üründe “Aprilla AHC 5003 Saç Kesme Makinesi” sizlerle. Bu ürün 19,95 TL fiyatı ile sizlerle olacak. Ayrıca bu sayfada bir başka ürün “Aprilla ATR 7001 Burun ve Kulak Kılı Kesme Makinesi” ve bu ürün de 4,95 TL olarak sizlerle. Son olarak ise meyve suyu sevenlere geliyor. “HI-LEVEL HLJ-1000 Katı Meyve Sıkacağı” ürünü 79,90 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak. Daha fazlası için bir sonraki sayfada incelemelere devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Ocak 2017 tarihinde, A101 5 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...