A101 7 Ocak aktüel ürün katalogları muhteşem indirimlerinde bu hafta yeni fırsatlar sizlerle olacak. A101 aktüel indirimli ürünlerinde bulunan ve bu haftayı sizlerle paylaşan sayfalarda incelemeleri sitemizde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu haftanın indirimlerinde A101 aktüel hafta sonunda Starking Elma 1,99 TL kg fiyatı ile geliyor. Domates 2,79 TL kg fiyatı ile gelirken Ülker pötibör bisküvi 450g 2,75 TL olarak sizlerle olacak. A101 7 Ocak 2017’de Lipton demlik poşet siyah çay çeşitleri 48'li 6,75 TL’den satılacak olan bir başka ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bir başka üründe Keyifçe antep fıstıklı pekmezli pestil 400g 7,95 TL’den sizlerle olacak. Son olarak ise bu haftanın son aktüel ürünü olarak Neutrogena hızlı emilen bakım kremi 200ml 5,95 TL sizlerle. Bu haftanın ürünleri bu şekildeydi. A101 aktüel ürünleri muhteşem fırsatlarının yeni sayfalarına ilerleyen günlerde sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşamak üzere, indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Ocak 2017 tarihinde, A101 5 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...