A101 5 şubat aktüel ürünlerinde 3. Sayfa ile ürün detaylarını aktarmaya devam edelim. Bildiğiniz gibi bu sayfada da a101 indirimli olarak pek çok fırsat ürününü sizlere sunuyor. Fırsatın doruk noktada yaşandığı a101 marketlerde indirimin ve kampanyanın da olduğunu bilmek zor olmasa gerek. Bu sayfada tekli Güral porselen tanesi 2 tl’den sizlerle. Ayrıca Sinbo su ısıtıcı, pizza tavası, mutfak tartısı, tava seti, duvar saati, mutfak gereçleri gibi ürünlerin gibi fiyatları ile sizleri beklediğini hatırlatalım. Burada önerdiğimiz ürünlerin başında Güral porselen tabakları ve 3'lü nero tava seti var. Unutmayın ürünler stoklarla sınırlıdır. Kataloglarda daha fazla detayın bulunduğunu ve incelemeden geçmemeniz gerektiğini de yenilemek isteriz. İşte 3. Sayfa, ve şimdi de diğer sayfaya geçelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Ocak 2015 tarihinde, A101 5 Şubat 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...