A101 5 şubat 2015 aktüel ürünleri kataloğu 1. Sayfası ile yine beraberiz. Bu sayfada birbirinden farklı ürünler yine sizlerle. Bu sayfanın ve bu haftanın öne çıkan ürünü konumundaki Nokia Lumia 1320 Akıllı telefon ürünü 679,00 TL’den sizlerle. Nokia Lumia 1320 ürünü 6 inç IPS ekranlı, 1.7 GHz dualcore işlemcili, 3.400 mAh batarya,5 mp kamera, Windows 8.1 işletim sistemli ve 2 yıl Nokia garantilidir. Bu haftanın a101 aktüel ürünleri kataloğunun 1. Sayfası ile sizlerle birlikte olduk, diğer sayfaya geçerken a101 aktüel ürünlerinin bu hafta da indirim ve kampanyanın adresi olmaya devam ettiğini hatırlatmak isteriz. Akıllı alışverişin adreslerinden olan a101 marketin kampanyalar adına oldukça sıkı çalıştığını ve müşterilerini mutlu ettiğini de tekrar tekrar söylemek gerekir. Şimdi diğer sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Ocak 2015 tarihinde, A101 5 Şubat 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...