A101 aktüel 5 Temmuz indirimlerinde bu hafta sosyal medyayı sallayan fırsatlar temizlik ürün indirimleri sizlerle oluyor. Bu haft ailk olarak Domestos ultra çamaşır suyu 750ml+Cif jel temizleyici 750ml geliyor. Ayrıca Finish Quantum bulaşık makinesi tableti 100’lü ürünü de sizlerle olurken Viking yüzey temizleyici 2,5L de geliyor. İndirimlerinde A101; Klorak duşakabin&banyo temizleyici 750ml de sizlerle olurken ayrıca Familia deterjanlı temizlik kağıdı 50 yaprak ürünü de sizlerle. A101 market indirimlerinde Torku aromalı süt çeşitleri 230ml, Torku Miniiki çikolata kaplamalı sütlü nuga bar 5x25g, Torku Miniki mini nugalı sütlü bar çikolata 240g, Torku Mevlana şekeri çeşitleri 450g de sizlerle olurken ayrıca Emotion deodorant çeşitleri 2x150ml ürünü de sizlerle. Bir diğer indirimli üründe Gilette Blue 3 tıraş bıçağı 8’li de sizlerle. A101 5 Temmuz 2018 perşembe kataloglarında önemli fırsatlar yer almaya devam ediyor. Bu hafta kampanyalarında daha neler olduğuna yakından bakmaya devam ediyoruz. Sosyal medyayı sallayan indirimlerde daha neler var bakalım ve incelemelerimize devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Haziran 2018 tarihinde, A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...