A101 8 EKim 2016 aktüel ürünler kataloğu indirimleri yayınlandı. A101 hafta sonu kaçığız fırsatlarında bu hafta muhteşem bir duyuru sizlerle olacak. A101 8 Ekim 2016 - 9 Ekim 2016 tarihlerinde sizlere tüm dondurmalarda ikincisinde tam %50 indirim sunacak. Daha önceleri de buna benzer indirimler yapsa da çoğu zaman belli dondurmalarda bu kampanya yapılıyordu. Ancak şimdi A101; "8-9 Ekim tarihlerinde tüm dondurmalarda ikincisi tam %50 indirimli" sloganı ile sizlerle oluyor. A101 hafta sonu aktüel ürünlerinin değişmez fırsatı olan "Hafta Sonu Kaçığız" indirimlerinde bu hafta böyle bir kampanya var. A101 hafta sonunda tek ürünlerde de sizlere çeşitli indirimler sunuyor ki bu indirimleri biz sizlerle daha önce paylaşmıştık. A101 hangi dondurmaları satıyor, gibi bir soru aklınıza gelmiş olabilir. A101'de Algida'nın hemen hemen tüm iyi dondurmaları var. Ayrıca Carte d'Or dondurmaları da A101 marketlerde satılıyor. İşte 8 ekim cumartesi - 9 ekim pazar tarihlerinde sizler bu dondurmalardan 1 adet aldığınızda 2. aynı dondurma size %50 daha ucuza gelecek. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye eder, sıcak havaların son günlerini yaşadığımız memleketimizde kışın çetin soğuklarına kalmadan dondurmaları tekrar yemenizi öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Ekim 2016 tarihinde, A101 6 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...