A101 1 Eylül aktüel ürün kataloglarında bu hafta efsane indirimler var. A101 Finish Hepsi 1 Arada bulaşık makinesi tableti 20'li ürünü 13,95 TL yerine 6,95 TL yerine sizlerle olacak. Ancak 1 Eylül - 7 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim için bir şart var. O da 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak... 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde (ki bunlara kampanyalı ürün alımları girmiyor) siz de Finish hepsi 1 arada bulaşık makinesi tableti 20'li ürünü 13,95 TL'den satılmıyor. 6,95 TL'ye alıcısını bekliyor. Cumartesi'den Cuma'ya geçerli olacak olan indrimlerde 7000 marketi ile hizmetinizde olan A101 ülkemizin güzide marketi olmaya devam ediyor. Bu hafta EFSANE indirimini bulaşık makinesi tableti ürününde kullanan A101'de yüzler gülerken müşteri ve takipçileri de bu husustan oldukça memnun... Siz de Efsane indirimleri takip edin siz de 1-7 eylül arası A101'e uğrayın mutlu ve huzurlu çıkın. A101 alışverişte hem hesaplı hem kaliteli ürünleri ile sizlerle olmaya devam etsin. Teşekkürler A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Ağustos 2018 tarihinde, A101 6 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...