A101 aktüel 6 Eylül yeni hafta fırsatlarında temel ihtiyaç ürünlerinden gıda ürünlerinde de çok özel fırsatlar bu hafta en özel fiyatları ile sizlerin beğenisine sunulacak. Gıda ürünlerinde kaliteli markaların en özel ürünlerinde çok özel indirim fırsatlarını sizlere sunan A101 marketleri bu hafta da sofralarınıza lezzet katmaya devam edecek. Altınkılıç tam yağlı beyaz peynir 1kg ürünü uygun fiyatı ile dikkat çekerken Abalı Ayçiçek yağı 5L ürünü de çok özel bir fiyatla yeni haftada sizleri bekliyor olacak. Pınar Aç Bitir peynir çeşitleri 60g ürünü, Karper krem peynir 300g ürünü de fiyatları ile dikkat çeken diğer sürprizler olarak bu sayfada sizleri bekliyor. Hastavuk/Lezita/Keskinoğlu dondurulmuş piliç kanat ürününde, Erpiliç piliç Göynük köfte 500g ürününde ve Banvit avantaj paketi 3’lü ürününde de çok özel indirim fırsatları yeni haftada kaçırmak istemeyeceğiniz indirimler arasında yer alacak. Süper fırsatlar ile dolu A101 aktüel Perşembe fırsatlarında gıda ürünlerinde de tazelik ve lezzet A101 aktüel farkı ile sizlerle buluşacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Ağustos 2018 tarihinde, A101 6 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 6 Eylül Gıda Ürünleri Aktüel Sayfsı” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...