A101 6 Haziran kataloglarını incelemeye başlıyoruz. A101 aktüel de kampanyalar hız kesmeden devam ediyor. A101 aktüel bu hafta sizler için harika ürünlerini kataloglarına yerleştirmiş. Bu haftanın ürünlerini merak ediyorsanız gelin hep birlikte inceleyelim. İlk kampanyaya giren ürün, 3 Kapılı Gardırop 279,95 TL olarak satışa sunuluyor. Yazımızın girişinde de belirttiğimiz gibi bu ürün tam size göre... Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte olan bu ürünün fiyatıda oldukça uygun... A101 6 Haziran aktüel ürünlerini incelemeye doyum olmaz. 4 Raflı kitaplık ile eviniz daha güzel görünecek. Bu ürünün fiyatı ise 69,95 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca mobilya grubunda yer alan çalışma masası 69,95 TL olarak satışa sunulurken Katalanabilir yaylı yatak ise 169,95 TL'den satışta yerini alıyor. Bu ürünleri almayı düşünenler günler öncesinden katalogda görsellerini görebilecek. Alacağınız ürünleri inceleyerek sizin için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Bu haftanın ürünlerini incelemeye devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mayıs 2019 tarihinde, A101 6 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 6 Haziran Beklenen Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...