A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta harika indirimler sizleri bekliyor. A101 6 Haziran 2019 tarihinde sizleri karşılıyor. Bu haftanın ürünlerinde seveceğiniz ürünler yerini aldı. Hep birlikte bu ürünleri incelemeye başlayalım. Öncelikle bu hafta HI-LEVEL 39HL550 39" uydu alıcılı led tv ürünü 1.199,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünün alan kişiye bir de asma aparatı hediye ediliyor. Bu harika fırsat kaçmaz. A101 aktüel de bu haftanın diğer kampanyalı ürünü 1.499,00 TL'den satışa sunulan Casper Via A3 cep telefonu oluyor. Bu harika üründe renk seçenekleri de kataloglarda gösterilmiş. Sizler de ürün görsellerini merak ediyorsanız bu kataloğu incelemeden geçmeyin.Bir başka indirimli ürün ise Fantom elektrikli süpürge 279,00 TL olarak satışta... Bu haftanın ürünlerini oluştururken A101, takipçilerinin isteklerine kulak vermiş gözüküyor. Çünkü istediğiniz her ürün bu kataloglarda boy göstermiş. Haftanın ürünlerini açıklarken kataloğu da sizlerle paylaşıyoruz. Mutlu haftalar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mayıs 2019 tarihinde, A101 6 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Aktüel 6 Haziran Sürpriz İndirimler Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...