A101 aktüel de bu hafta pek çok ürün indirime giriyor. A101 6 Haziran kataloglarına bakamya ne dersiniz? Bu haftanın ilk ürünü Wind Toz Deterjan Çeşitleri 8 Kg 36,95 TL olarak satışa sunuluyor. A101 de bir başka ürün Finish Quantum Bulaşık Makinesi Tableti 80'li 74,95 TL olarak kampanyada... Bu haftanın ürünleri oldukça iyi sıralanmış. Tüm ihtiyacınızı tek bir marketten, A101'den, yapabilirsiniz. Persil Sıvı Çamaşır Deterjanı Çeşitleri 3080ml 34,90 TL olarak satışa sunuluyor. Herkesin merakla beklediği bu ürünler piyasanın çok altında bir fiyatla A101 aktüel de satışa çıkarılıyor. Sizlerde kataloglardan erkenden haberdar olmak istiyorsanız bizi takip edebilirsiniz. Ürün incelemelerimiz her hafta sizlerle... Üstelik hafta sonu kataloglarını da sayfamızda inceliyoruz. Sır Çamaşır Makinesi + Bulaşık Makinesi Temizleyici 2x250ml 8,95 TL, Mendiva Islak Havlu 4x101 Adet 17,95 TL, Kotex Ultra Hijyenik Ped Çeşitleri 16,95 TL ve Tresan Bakım Şampuanı Çeşitleri 300ml 19,95 TL olarak satışa sunuluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 30 Mayıs 2019 tarihinde, A101 6 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...