A101 2 Aralık 2017 aktüel ürün kataloglarında yine EFSANE bir indirim var. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde (Kampanyaya ait olan ürün, indirimli ürün alımında geçerli değildir ve kişi başına düşen ürün sayısı 2 ile sınırlıdır.) Nesquik kahvaltılık mısır gevreği 450g ürünü 9,45 TL yerine 5,45 TL olarak geliyor. Yüzde elli indirim bile bu indirimin yanında az kalıyor. Hemen hemen herkesin çok sevdiği Nesquik kahvaltılık mısır gevreği ürünü A101 ile öyle bir fiyata geliyor ki almamak elde değil. Çocukların özellikle sevdiği bu ürün hem doyurucu hem leziz hem de uygun fiyatlı… DAHA NE OLSUN. A101 efsane indirimli sayfasında indirimin efsanesini yaşatmaya devam etsin. Rafların görüp görebileceği en dip fiyatı sunan A101’e teşekkürler. Bu indirim ve fırsatı kaçırmamak için acele etmekte fayda var. Stoklarla sınırlı olması hasebi ile bu ürün hızlı tükenebilir. Hakeza ürünün seveni de çok… Haftanın yıldızlarına da göz atmayı unutmanızı öneririz. O sayfalarda da 2 aralık itibari ile muhteşem indirimler var. Mutlaka görün ve A101’e girmeyi ihmal etmeyin. A101’e yine teşekkür ederiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Aralık 2017 tarihinde, A101 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...